گالری ما

اطلاعات تماس

پخش ویدیو

باغ عکاسی

چه خدماتی در باغ عمارت بهاران قابل انجام است؟

باغ عقد و باغ عکاسی هر دو به عنوان مکان‌های ویژه برای برگزاری مراسم‌های خاص مانند عروسی، نامزدی و … استفاده می‌شوند.

باغ‌ بهاران یک محوطه با طراحی زیبا و متناسب با فضای بسیار عالی می باشد و به صورت خصوصی برای برگزاری مراسم‌های خاص در دسترس قرار می‌گیرند.

باغ عکاسی به عنوان یک مکان برای عکاسی عروس و داماد، در کشورهای غربی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این باغ‌ها اغلب با طراحی زیبا و مدرن، به عنوان یک مکان برای عکاسی عروس و داماد با شکوه استفاده می‌شوند. در باغ عکاسی، عکاس فضایی را با توجه به نورپردازی، دکوراسیون و طراحی باغ، برای ایجاد بهترین تصاویر ممکن، انتخاب می‌کند.

به طور خلاصه، هر دو باغ عقد و باغ عکاسی به منظور برگزاری مراسم‌های خاص استفاده می‌شوند، با این تفاوت که باغ عقد برای برگزاری مراسم عقد ازدواج و باغ عکاسی برای عکاسی عروس و داماد استفاده می‌شود.

 

باغ عمارت بهاران دارای فضایی لوکس با طبیعتی زیبا برای عکاسی عقدوعروسی و فیلبرداری است.

باغ عمارت بهاران با هزینه ی مناسبی که دارد برای عکاسی چهره و پروفایل و عکاسی خانوادگی یکی از بهترین انتخاب ها است.
رزرو اختصاصی فقط از ۹ صبح الی ۱۲ ظهر امکان پذیر است، رزرو اختصاصی حداقل سه ساعت است.

باغ عکاسی بهاران

لوکیشن و محل عکاسی و فیلمبرداری روز عروسی برای هر عروس و دامادی دغدغه اصلی به حساب می‌آید و معمولا به دلیل کم توجهی برای انتخاب باغ عکاسی عروس در روز‌‌‌‌های پایانی با مشکل مواجه می‌شوند، ما در این صفحه از سایت عروسکو یکی از زیباترین، مدرن ترین و لوکس ترین باغ عمارت‌‌‌‌های عکاسی عروس تهران را به شما معرفی خواهیم کرد، باغ عمارت عکاسی بهاران واقع در شهریار با بیش از 30 لوکیشن جدید و بی نظیر عکاسی و فیلمبرداری می‌تواند انتخابی حساب شده و دقیق به شمار آید. استفاده از بروزترین متد‌‌‌‌های دیزاین و دکوراسیون داخلی سبب می‌شود تا رویای هر عروس خانم سخت پسندی به راحتی برآورده شود. همچنین در کنار لوکیشن ها و مکان‌‌‌‌های بسیار زیبا و دل انگیز باغ عکاسی بهاران شما می‌توانید از خدمات دیگر باغ بهاران یعنی اجاره ماشین عروس در انواع خودروها و مدل‌‌‌‌های گوناگون استفاده نمایید. بهترین و لوکس ترین خودرو‌‌‌‌های نامی را از باغ عکاسی بهاران با قیمتی کاملا منصفانه اجاره فرمایید. رزرو عمومی از ساعت ۱۲ ظهر الی ۸ شب امکان پذیر است.

عکاسان و فیلم بردار های ما

فرزین یاراحمدی

فرزین یاراحمدی

امیرمحمد نظامی رشید

امیرمحمد نظامی رشید

امیرحسین هاشمی

امیرحسین هاشمی