گالری ما

اطلاعات تماس

عکاسی و تصویر برداری مراسم عقد و عروسی

ثبت اولین لحظات عاشقانه ازدواج در قاب باغ بهاران

اولین لحظات باهم‌بودن را برای همیشه جاودانه کنید. ازدواج یکی از شیرین‌ترین اتفاقات زندگی است. باغ بهاران خدمات 360 درجه عکاسی عقد، عکاسی عروسی و عکاسی فرمالیته را در محضر، آتلیه و فضای باز ارائه می‌کند. با خدمات عکاسی عقد و عروسی کادرو، لحظات شیرین شروع زندگی مشترک برای همیشه ثبت می‌شوند.

باغ عکاسی بهاران با لوکیشن های متنوع و بروز جهت عکاسی و فیلم‌برداری در خدمت شماست. باغ عمارت عکاسی بهاران که در شهریار واقع شده است با عمارتی بسیار بی‌نظیر می‌تواند عکس‌ها و فیلم‌های مراسم‌های شما مثل عکس‌های عروسی شما را چندین برابر زیباتر کند این باغ عمارت لوکس طبیعتی بسیار زیبا و دل‌نشین دارد که عکس‌های عقد و عروسی واقعاً به آن نیاز دارند از لحاظ هزینه هم این مجموعه بسیار مناسب است مجموعه بهاران که سالیان درازی است که در بحث عکاسی و فیلم برداری فعالیت دارد در موارد زیر نیز می‌تواند به شما یاری دهد: عکاسی فرمالیته عکاسی تولد، کودک و پروفایل عکاسی زوج عکاسی مدلینگ عکاسی بارداری عکاسی خانوادگی همچنین در باغ بهاران امکان برگزاری مراسم‌های عقد و دیگر مراسم‌ها در روف گاردن این مجموعه به بهترین شکل ممکن وجود دارد

جشن عروسی شما فقط یکبار است و باید برای روز عروسی تان عکاس و فیلمبردار با تجربه انتخاب کنید تا بتوانید لحظات زیبا و خاطره انگیز را بخوبی مدیریت کرده و به تصویر بکشند.

نمی گوییم بهترینیم ولی ادعا داریم که به حرفه خود وارد هستیم، با اعتماد و اطمینان به ما مراسم عروسی و عقد و نامزدی، عکاسی عقد درمحضر، مراسم عروسی، سالگرد ازدواج و عکاسی اسپرت خود را به ما بسپارید.

ما خاطره ای زیبا و بیاد ماندنی برای شما خواهیم ساخت.

هدف، ارائه کار خوب و با کیفیت و قیمت مناسب و همچنین لبخند رضایتی است که هنگام تحویل کار بر روی لب های شما عزیزان می نشیند.

ما شما را با توجه به بودجه مورد نظرتان در برگزاری مراسم گوناگون همراهی میکنیم و خاطرات خوب شما را با کمترین هزینه ممکن زنده نگه میداریم.

[ اطلاعات تماس ما ]

برای ارتباط با ما و رزرو وقت با ما در ارتباط باشید

در هر زمان با ما تماس بگیرید ما سعی می کنیم 24 ساعته در روزهای کاری به تمام سوالات شما پاسخ دهیم. ما خوشحال خواهیم شد که به تمام سوالات شما پاسخ دهیم

آدرس ما:

جاده اصلی تهران به سمت شهریار بعد از باغستان - خیابان بهاران - باغ بهاران- پلاک ۲

صندوق پستی ما:

info@baharangarden.com

تلفن ما:

+989121895109